Світ Чудес

Шановні Конкурсанти, Викладачі, Керівники, Концертмейстери, Батьки, Шановне Журі і всі Добрі Друзі «Світ чудес UA»!

Відбулося потужне дійство, у якому взяли участь представники 10 регіонів України: Луганського, Донецького, Чернігівського, Івано-Франківського, Кіровоградського, Вінницького, Житомирського, Сумського, Хмельницького та Київського. Чернігів, Вінниця, Калуш, Конотоп, Хмельницький, Глухів, Бердичів, Обухів, Слов’янськ, Новоархангельск, смт Куликівка, смт Десна, смт Глеваха, с. Можняківка і с. Щасливе, і, звичайно ж, столиця України – місто Київ – зустрілися у конкурсній залі Центру культури і мистецтв Дніпровського району.

Ми не знали, як вдасться журі обрати переможців серед такої кількості реально сильних конкурсантів. Члени журі думали, аналізували, сперечалися і поступово… дійшли згоди! :).

Від імені всієї команди конкурсу ми виражаємо щиру подяку талановитим і професійним викладачам, які довірили нам своїх обдарованих учнів. Ми доклали максимум зусиль, щоб конкурсанти почувалися комфортно та впевнено, і сміливо могли «розгорнути картину» своїх мистецьких здобутків перед шановним журі.

Дякуємо всім, хто з ранку і до вечора наступного дня дзвонив, писав, ділився фото і відгуками щодо побаченого і почутого, і заздалегідь дякуємо тим, хто зробить це в найближчі дні. Нам Важливе кожне Ваше слово, кожен знімок, кожна емоція!

Вітаємо всіх Лауреатів «Світ чудес UA», «Гран-прі» конкурсу, щасливого володаря Головного Призу, всіх, кого відмітили додатковими номінаціями та спеціальними призами, всіх, хто піднявся на «п’єдестал слави»! Бажаємо Вам невпинного творчого розвитку, нових успіхів та перемог!

Ми – поруч. Спостерігаємо за Вашим творчим зростанням, чекаємо на нові зустрічі з Вами.

Хай вокальні дива продовжуються!

З повагою,
Вікторія Малиновська
та команда «Світ чудес UA».